Beleef de Kerst/kerst markt voor Stichting Jens

Enkele weken geleden werd het bestuur blij verrast door Petra Ruitenbeek, coördinator Ruilwinkel van SWMO Schouwen Duiveland. Petra is het kloppend hart van de Ruilwinkel in Zierikzee en meldde ons dat er 8 december een kerst markt georganiseerd wordt in de lokatie waar ook de Ruilwinkel gesitueerd is.

Er is een kerst/rommelmarkt in de wijk Malta in Zierikzee, en de opbrengt van deze dag is mede voor Stichting Jens.

Een heel mooi initiatief , En uiteraard zijn we met Jens ditmaal op visite geweest deze dag. Een heel mooi initiatief , verschrikkelijk veel verbondenheid door en met de inwoners van de wijk Malta. Het voelt alsof je ergens komt waar je al jaren geweest bent.

Gezellig een bakje koffie gedronken met Petra en later hoorden we dat de opbrengst van deze dag voor Stichting Jens € 200,00 was!!

Zo verschrikkelijk goed, namens Stichting Jens ontzettend veel dank voor jullie bijdrage.

Bedankt Petra en alle vrijwilligers van deze dag van de Ruilwinkel en SMWO.

Geweldige 7e stichting Jens pubquiz in knipcafe de Barbier.

DSC_0028
 
Een (te) vol huis gisterenmiddag in eetcafe de Barbier voor de 7e Stichting Jens pubquiz alweer.
Werkelijk elke stoel en kruk was bezet voor deze zeer geslaagde editie.
Waar voor aanvang nog enige stress was wegens een technisch mankement waardoor de microfoon niet werkte.
Gelukkig was Cora onze reddende engel, de oud eigenaresse van de Barbier is van vele markten thuis, en dat werd weer een onderstreept
met deze hulp. Nogmaals dank aan onze reddende engel.
De quiz was weer aardig op niveau, en de 2 eigengemaakte muziekrondes met oude “golden oldies” werden luidkeels meegezongen.
Dit viel goed in de smaak bij alle aanwezigen. En de Quiz natuurlijk…
Een nek aan nek race tussen de winnaars van afgelopen editie de Verlossers tegen de dappere dodo’s.
Na alle punten, alle optel en aftrek meegenomen kwamen deze team met ene precies gelijk puntenaantal.
Gevolgd door nummer 3 Bubbels& bier, op een half punt verschil.
Even was er nog discussie over de kleur van de auto van Mr Bean, maar die is echt groen, geelgroen/applejack green.
Dat was het puntje wat met node gemist werd helaas.
Een beslissingsvraag moest uitkomst brengen en die wist de teamcaptain van de Verlossers iets beter als de dappere dodo.
Dus 2 op een rij voor dit team, van harte gefeliciteerd, en wederom de beker.
 
De verrassing van de dag echter kwam van de Dappere dodo’s. Zoals bekend waren ze namens Zeelandia afgevaardigd voor de KIWANIS-kennisquiz kortgeleden.
En daar sleepten de heren de 2e prijs in de wacht. Een waarde cheque van € 750,00 te besteden aan een goed doel.
En u raad het al ! de dappere dodo’s hadden Stichting Jens als goed doel gekozen.
Voorman Chris deelde overhandigde deze tijdens de pauze, nogmaals ongelofelijk bedankt mannen !
Wat een geweldig bedrag voor Stichting Jens.
 
Al met al een geweldig geslaagde middag , waar we weer een mooi bedrag voor Stichting Jens kunnen bijschrijven van € 750,00 namens de dappere dodo’s en
Van alle deelnemers € 600,00, een totaal bedrag van € 1.350,00 !!!
 
De volgende editie is niet zoals eerder vermeld 27 januari, maar vervroegd naar 20 januari, maar dat wordt weer ruim op tijd aangegeven, en kan dan weer voor worden aangemeld.
op de website van Stichting Jens vind u nog enkele sfeerbeelden
DSC_0009DSC_0007DSC_0018DSC_0021DSC_0028DSC_0055DSC_0072DSC_0075

 

2e Stichting Jens Pub-Quiz on Tour wederom groot succes, opbrengst € 900,00

Afgelopen zondag middag is voor de 2e keer de Stichting Jens pubquiz on Tour 2018 gehouden, dit maal was het Dorpshuis”Bij ONS”uit Nieuwerkerk de gastheer. Een geweldige ambiance en sfeer, een opkomst van ruim 13 teams van 6+ personen maakten het weer een onvergetelijke middag.  ( lees verder onder de foto )

q30

De winnaars van de 2e editie : DE VERLOSSERS

Onder toezicht van notaris Wim en Voorzitter Marianne en quizleider John werd er gestreden om de Wisselbokaal, de winnaarsmedailles en een speciale attentie: een boekenlegger, gemaakt door de moeder van Niels, die als een van de volgende kinderen dolfijntherapie m.m.w van stichting Jens gaat volgen.  De VERLOSSERS waren dit maal het sterkste team, met een totaal puntenaantal van 70 waren ze de JUUPZUUPERS vier punten voor gebleven in een spannend slot.  De VERLOSSERS echter gingen er met de beker vandoor en zullen die de 1st volgende editie moeten verdedigen natuurlijk.

totaal 13 Teams, 80 deelnemers die zorgden voor een bedrag van € 800,00 voor stichting Jens, geweldig natuurlijk. En als klap op de vuurpijl doneerde de gastvrouw Ellen namens het Dorpshuis BIJ ONS nogmaals € 100,00 extra !! Natuurlijk veel dank namens de Stichting.

Onverwacht kregen we nog bezoek van Twan en zijn Ouders Leo en Natasja. En natuurlijk Twan’s zusje niet te vergeten . Ze kwamen helemaal uit Delfgauw rijden om met alle aanwezigen hun ervaringen met de dolfijn-therapie te delen. Een geweldig moment, en nadien gelukkig lekker lang gebleven zodat iedereen nog van alles aan ze kon vragen. De waardering naar ons sprak boekdelen, en vise versa natuurlijk.

Na de prijsuitreiking werd er door de gastheer nog een heerlijk Oosters buffet  gepresenteerd, met een heerlijk voorgerecht waar gretig aftrek van genomen werd. Chapeau, voortreffelijk geregeld.

Al met al een zeer geslaagde middag , met alleen maar plezier en gezelligheid. Waar er buiten de sportieve weer veel gelachen en nagepraat werd. Volgend jaar komt er zeker een 3e editie op weer een andere locatie.

Rest ons nog te melden dat we over ruim 1 maand ( zondagmiddag 25 November de 1e editie van dit seizoen in onze “thuisbasis” Eetcafe de Barbier organiseren.

hieronder nog een mooie sfeerimpressie met veel foto’s van de gezellige middag.

q35q33q31

q30

De winnaars van de 2e editie : DE VERLOSSERS

q28q27q26q25q24q23q22q21q20q19q18q17q16q15q14q13q12q11q10q9q8q7q6q5q4q3q1

 

 

 

2e Stichting Jens Pubquiz on Tour , zondag 21 oktober

DAAR ZIJN WE WEER !!!!!

Na even te zijn uitgerust van de Jens sponsor loop-run zijn we klaar voor het volgende evenement van Stichting Jens.

De 2e Stichting Jens pub-quiz on tour, ditmaal in Bij ONS het dorpshuis in Nieuwerkerk

op ZONDAGMIDDAG 21 OKTOBER aanvang 15.00 uur

vanaf 14.30 uur inloop, aanvang om 15.00 uur en prijsuitreiking om 17.30 uur.

Het vertrouwde recept, zoals u van ons bent gewend.

Ditmaal met een iets hoger inschrijfgeld (€ 20,00 pp i.p.v. de gebruikelijke € 10,00) maar daar staat tegenover dat u bij binnenkomst al een welkom-drankje krijgt aangeboden,

en na afloop van de prijsuitreiking:

inclusief een geweldige luxe oosterse maaltijd speciaal gemaakt door de eigenaars van BIJ ONS.

Hoe mooier kunnen we het voor u maken ?

Een geweldige middag vol quizplezier, veel gezelligheid en lol, de spanning voor de bittergarnituur-rondes, en natuurlijk: netwerken en socializen.

Maak dus snel een team van 6 personen ( of kom met een van de reeds “bekende teams”) zorg voor een teamcaptain en teamnaam en meld je aan via de gebruikelijke kanalen:

Deze FB pagina, stichtingjens@gmail.com of via BIJ ONS het dorpshuis in Nieuwerkerk natuurlijk, aanmelden binnen of via Info@ons-dorpshuis.nl

Er is plaats voor ongeveer 20 teams, dus we rekenen op uw komst.

En vol is vol , dus wacht niet te lang.

Voor een zeer geslaagde middag, de Jens wisselbokaal, de enige winnaarsmedailles ter wereld, de bittergarnituren voor de groepsrondes, de hoofdprijs en

een geweldige afsluiting, dit alles in 1 jasje verpakt voor jullie allemaal middels de Stichting Jens -pubquiz on tour.

En met al deze ingrediënten zorgen we er voor dat er volgend jaar 1 kindje echt een onvergetelijke tijd gaat meemaken die zijn/haar leventje echt gaat veranderen.

Dus alle reden om te komen allemaal.

Tot 21 Oktober, delen en liken en vooral: MEEDOEN EN TEAM REGELEN !!!

Dankwoord en uitslag 3e Stichting Jens walk/run 2018

Wat een prachtige dag, een geweldige ambiance, fantastische opkomst en een dito opbrengst van de 3e Stichting Jens walk/run . Dit hadden we nooit durven dromen.

Zoals op Facebook al uitbreid vermeld, een uiteindelijke opbrengst van  € 5.192,33 !! Daar zijn al vele foto’s geplaatst van vele aanwezigen en deelnemers.  De voorbereidingen, de dag zelf, het was 1 groot feest voor ons. Met ruim 61 wandelaars en 15 runners was deze editie weer een groot succes.  Bij de hardlopers werd de winnende tijd vorig jaar van Matthijs van Roemberg net niet gehaald; (25,15 min) maar de winnaar Enzo Kats kwam er wel heel dicht bij. En bij de dames natuurlijk een geweldige tijd van Sanne Velzeboer bij de dames. Voor Enzo natuurlijk een uitdaging om de snelste tijd tot nu toe volgend jaar te verbeteren. En natuurlijk de aanwezigheid van Celeste en haar ouders; het eerstvolgende kindje dat met behulp van stichting Jens dolfijntherapie gaat volgen volgend jaar was een geweldige verrassing voor ons.

Hier volgt de volledige uitslag van de “runners”:

1             Enzo Kats                          25,46  Heren 1e

2             Sanne Velzeboer             28,16  Dames 1e

3             Arjan de Pagter                 29,26  Heren

4             Corné Mol                          31,48  Heren

5             Jolanda v/d Laan              32,40  Dames

6             Niek Hesp                          32,52  Heren

7             Leona Olree                      33,31  Dames

8             Elles Vogelaar                   33,32  Dames

9             Cathelijne Thomas          34,33  Dames

10           Joost v/d Kolk                   34,34  Heren

11           Peter Hillebrand              38,14  Heren

12           Inge Kats                           38,50  Dames

13           Angela Steenpoorte        40,45  Dames

14           John Hage                         44,35  Heren

15           Leen v/d Meijden             d.n.q

Rest ons nog om alle deelnemers en aanwezigen, en iedereen die via sponsoring een steentje heeft bijgedragen aan het geweldige eindbedrag ongelooflijk te bedanken voor hun donatie.  dit geeft ons een stimulans om volgend jaar weer met extra motivatie voor een succesvolle 4e editie te gaan.

Een speciaal woord van dank is voor Martijn van eetcafé de Barbier voor zijn geweldig gastheerschap deze dag, voor de verrassende muzikale omlijsting van de band BE FOR YOU ( hopelijk volgend jaar weer ) en natuurlijk alle vrijwilligers en controle posten Miranda, Eric-Ian, Lara, Monique, Remko, Arjan, Corine&Milan, (O)pa Hage, Wim, Suzanne&Mara, Elaine, Nadine en Jan. En iedereen die verder ons geholpen heeft natuurlijk.

Ook willen we graag de volgende (hoofd)sponsors nog mede bedanken voor hun hulp voor deze ongelooflijke dag: Nutsfonds Zierikzee, Fruit world Breda, ING Zierikzee, JUMBO Schot, Stichting bevordering Gezondsheidzorg, AGRO Duiveland, Eetcafe de Barbier, Dirk de Jong fruit BV, Garage Ouwerkerk, Zeelandia, Gedragscentrum Zeeland, ten Klooster Holding BV en Bakker Repair+Services. Dankzij jullie support is dit mede mogelijk gemaakt.

Rest ons nogmaals te zeggen namens het bestuur van Stichting Jens:

Ongelooflijk bedankt weer voor deze geslaagde 3e editie, hopelijk allemaal tot volgend jaar onder de zelfde omstandigheden en hopelijk weer zo’n geweldig bedrag. U hoort weer ruim op tijd van ons.

We sluiten af met nog enkele sfeerbeelden en met de laatste afsluitende foto zijn verder alle overige woorden overbodig…..

PHOTO-2018-09-01-13-11-09PHOTO-2018-09-01-13-37-17PHOTO-2018-09-01-13-41-07PHOTO-2018-09-01-14-31-4840555380_845692792485811_952131740569174016_o

AFTELLEN VOOR DE 3e STICHTING JENS SPONSOR WALK/RUN ZATERDAG 1 SEPTEMBER

Aanstaande zaterdag is het eindelijk zover, de 3e stichting Jens sponsor/walk run !  En als alle vooruitzichten ook uitkomen beloofd het een prachtige dag te worden. Dit jaar op een andere locatie, midden op de Ring van Ouwerkerk naast het terras van Eetcafé de Barbier. Met een heuse “Stichting Jens Tent” waar iedereen zich kan aanmelden en als “controle centrum”van deze gezellige dag.  En waar doen we het voor ? De foto boven spreekt boekdelen, Twan van Staalduinen is op dit moment dolfijntherapie via Stichting Jens aan het volgen. En wie dit een beetje volgt via onze Facebook pagina Stichting Jens begrijpt waarom het zo belangrijk is om hier aan mee te helpen. Vele kleine beetjes hulp/donaties en het geeft een kind een onvergetelijke en onbetaalbare therapiehulp voor vele jaren .

Nu naar Zaterdag, aanvang/inloop 13.00 uur in de Jens Tent, opening en officiële startschot voor de wandelaars om 13.30 uur en om 14.00 uur voor de sportieve hardlopers. Alle tijden worden dit jaar bijgehouden en voor de winnaars uiteraard de felbegeerde medaille en een dinerbon voor 2 personen. Rond 15.00/15.30 uur is de prijsuitreiking en de bekendmaking van de opbrengst. Tijdens en daarna zorgen wij voor de inwendige mens en kunt u zelf genieten op het terras van de barbier.

Enkele praktische tips:

als U met de auto komt probeer de Ring te vermijden als parkeerplek, deze wordt deels vrijgehouden van verkeer, op het dorp zijn voldoende parkeerplaatsen en ook op het bij het sportveld is een parkeerplaats.

Wij hebben gezorgd dat we van de kleedkamers op het sportveld gebruik kunnen maken. Dus voor om te kleden of om later op te frissen is er voor zowel de dames als de heren een kleedkamer. Wel adviseren we om uw waardevolle spullen mee te nemen en af te geven in de Jens Tent omdat er geen permanente controle is bij deze accommodatie.

Er is een speciaal Stichting Jens BBQ menu voor alle deelnemers en aanwezigen nadien waar geheel vrijblijvend op het terras van kan worden genuttigd. Martijn van eetcafé de Barbier heeft een BBQ menu van € 12,50 samengesteld. Dit kan u op de dag zelf aanmelden bij  de Jens Tent , of bij de Barbier. en het wordt nog voor u gebakken ook, een “luxe BBQ “dus .

Hopend op een grote opkomst wn op heerlijk weer,

 

Met vriendelijke groet

Stichting Jens

Twan’s dolfijntherapie, een klein vooruitblik voor zijn start over enkele dagen.

Nog enkele weken en dan is het zover, dan gaat Twan van Staalduijnen als 2e kind  met hulp van Stichting Jens dolfijntherapie volgen. Dankzij alle giften en sponsoring en al de inzet van jullie allemaal kan Twan zo zijn droom verwezenlijken. Hopelijk met net zo veel succes en resultaat als Jens.                                                                                                    De therapie wordt door de moeder van Twan ; Natasja gedeeld via een blog op de site van Twan.                                                                                      www.therapievoortwan.jimdo.com/droomwens/blog.                                                             Daar zullen we als Stichting Jens natuurlijk af en toe iets van posten, maar daar kunt u zelf ook alles mee volgen natuurlijk.

Maar nu Twan, wie is het eigenlijk en wat gaat het brengen? hier alvast een mooi portretfoto van Twan. (lees verder onder de foto) twan-1112244411-1533220394319.jpg

Twan is 13 jaar, woont in Delfgauw een vrolijke jongen die wel van grapjes houdt. Het Pitt Hopkins syndroom heeft ook bij Twan zijn beperkingen, Twan leert nu pas los lopen, maar praat al enkele woordjes en zijn motoriek is aan de grove kant. Maar de ontwikkeling gaat vooruit, als is het met stapjes. Daarom hopen we allemaal dat de dolfijntherapie een reuze stap kan creëren. Twan familie wilden eigenlijk al veel eerder dolfijntherapie volgen, echter door een keuze van aanpassingen voor Twan is dat “in de ijskast” beland. Gelukkig is het nu zover, Twan kan eindelijk op dolfijntherapie en we hopen allemaal dat het voor zowel Twan als zijn ouders, familie begeleiding een enorme stimulans gaat geven.

Namens Stichting Jens en iedereen die vanuit onze stichting heeft bijgedragen aan Twan zijn droom: ontzettend veel succes .

 

 

 

Reminder Stichting Jens Sponsor Run/Walk

Misschien moet je er met deze (heerlijke) hitte nog niet aan denken, maar 1 september gaan we weer zweten voor het goede doel.

Net zoals voorgaande jaren is het sponsorformulier hier te downloaden, maar wat wel nieuw is dit jaar: Een heuse Why Donate pagina waar direct een X bedrag kan worden gedoneerd.

Verdere informatie is te vinden op de officiële poster:

37122797_791013891287035_2576048756243824640_n

En hou natuurlijk deze website en onze Facebook in de gaten voor updates.
We zien jullie graag in september!

 

Opbrengst sponsoractie OBS Duiveland geweldig !!!! € 1.160,00

 

Wat een geweldig initiatief van OBS Duiveland !!
Stichting Jens was gekozen als doel voor : Sponsoractie OBS Duiveland on wheels 20 april 2018.
De actie heette “OBS Duiveland on wheels” en dat betekende dat alle scholieren gingen fietsen, skeeleren, skelteren, steppen enz. i.p.v. lopen!

Groep 5 t/m 8 waren op de fiets en de groepen 1 t/m 4 mochten zelf kiezen op welke manier zij de rondes afleggen. En een deel van de opbrengst was voor het goede doel : Stichting Jens

Onder de bezielende leiding van Hoofd van de school Jacco Folmer werd er hard gefietst en vooral: veel geld opgehaald !

Gisteren ; donderdag 5 Juli werd de mede oprichtster van Stichting Jens en moeder van Jens Marcha Hage uitgenodigd op de school van OBS Duiveland. Daar werd onder toeziend oog van alle schoolkinderen de cheque uitgereikt : maar liefst € 1.160,00 !!!!

Zie enkele foto’s van de uitreiking van de cheque.

Een ongelooflijk groot bedrag en wat een prestatie ! Stichting Jens is ook heel trots op alle deelnemers. En namens ons heel veel dank allemaal

een speciaal woord van dank is naar hoofd van de school OBS Duiveland Jacco Folmer voor zijn inzet.

PHOTO-2018-07-06-13-04-07